Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Atraccion x 4

Go down 
AuthorMessage
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Atraccion x 4 Empty
PostSubject: Atraccion x 4   Atraccion x 4 Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 3:03 pm

"Atraccion x 4", eshte konfirmuar te quhet seriali me i ri i prodhuar nga Ideas del Sur ne bashkpunim me Televisen . Autoret e ketij seriali Mario Segade dhe Gustavo Bellati na sjellin nje histori dashurie , problemet familjare te perciellur me muzike te bukur latine .
Ne kete serial protagonist kryesor paraqiten Luisana Lopilato , Rodrigo GuiraoDíaz , Camila Bodonaba , Elías Viñoles , Darío Lopilato etj.
Ky serial do te filloi te transmertohet nga 1 shtatori ne Canal 13 . Distributor i ketij seriali ne tere boten do te jete Dori Media Group .
Ne kete serial pritet te behet publikimi i disa kengeve te solo albumit te pare te Luisanes . Po ashtu nga fundi i ketij viti ne kuader te ketij seriali pritet te behet edhe publikimi i disa kengeve te reja te ish antares se grupit ERREWAY , Camila Bordonabes.
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
luy4ever

luy4ever

Number of posts : 1
Registration date : 2008-08-20

Atraccion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atraccion x 4   Atraccion x 4 Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 2:37 pm

flm per infon
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Atraccion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atraccion x 4   Atraccion x 4 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 11:43 am

sps .

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
ErzaNumber of posts : 12
Registration date : 2008-08-18

Atraccion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atraccion x 4   Atraccion x 4 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 1:56 pm

flm .
dhe suksese Camit dhe Luisanes
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Atraccion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atraccion x 4   Atraccion x 4 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 2:17 pm

Nuk e di nese e dini mirpo Camila dhe Luisana ne kete serial jane dy motra .
Madje flitet se ato kane bere pamje (frisure) te njejte , vetem te duken si motera .

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Atraccion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atraccion x 4   Atraccion x 4 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 10:34 am

i uroj shum suksese camiles edhe luisanes ne kete serial dhe shpresoj qe ki serial so te transmetohet ne televizionet e kosoves
Back to top Go down
View user profile
drenusha-kuqi-floricientaNumber of posts : 8
Registration date : 2008-10-11

Atraccion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atraccion x 4   Atraccion x 4 Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:10 am

ok.
urimet me te mira nga une.
Back to top Go down
View user profile
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Atraccion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atraccion x 4   Atraccion x 4 Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 4:32 am

qdo fans do ti uronte qdo te mire camit edhe te gjith te tjerve
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Atraccion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atraccion x 4   Atraccion x 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Atraccion x 4
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba Kosovo :: Lajmet-
Jump to: