Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Po afrohet ditlindja e Camiles !!!

Go down 
AuthorMessage
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:32 pm

Kane mbetur edhe shume pak dite nga 4 shtatori . Sic e dini 4 shtatori eshte ditlindja e Camiles . Ajo do te mbush 24 vjet .

Natyrisht se ne do te pergadisim dicka specaile ne forumin tone !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 10:27 am

camit i uroj shum fat dhe lumturi ne jet dhe sukses ne qfardo pun qe ben dhe them qe e dua shum
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 11:29 am

Gjithashtu .
Urime je nr. 1

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Marizza

Marizza

Number of posts : 8
Registration date : 2008-09-01

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 10:13 am

meqe po afrohet ditlindja e camiles po afrohet dhe ditlindja im qe eshte me 4 shtator
Back to top Go down
View user profile
Marizza

Marizza

Number of posts : 8
Registration date : 2008-09-01

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 10:14 am

urimet do i bej diten paraprake
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:10 am

Vertet e ke ditlindjen me 4 shtatore ???
Sa bukur .
Ather me 4 shtator do te uroj edhe ty ditlindjen , nuk po te uroj sot .

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
erMal.INumber of posts : 9
Registration date : 2008-08-20

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 4:41 am

ishalla edhe 100 tjera i bon heheeh Very Happy:D
Back to top Go down
View user profile
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 3:32 am

sot eshte ditlindja e camiles ia uroj edhe njeher dhe deshiroj qe te ket fat sukses dhe lumturi ne jet gjithashtu edhe ksaj antares se forumit marises ia uroj ditlindjen dhe i them qe ka fat qe e ka ditlindjen si cami :d
Back to top Go down
View user profile
Marizza

Marizza

Number of posts : 8
Registration date : 2008-09-01

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 5:36 am

po kam shum shum fatt qe kam ditlindjen per nje dit flm shum per urimin

"Marizza"

Camit ja uroj me te mirat e jetesss te ket jeet te lumter dhe i beft shum te tjera
urime urime urime
Back to top Go down
View user profile
Marisa

Marisa

Number of posts : 50
Location : Tirana
Registration date : 2008-08-20

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 6:59 am

Marizza, edhe 100 edhe ty!

Camit i uroj te gjitha te mirat e botes!
Back to top Go down
View user profile
drenusha-kuqi-floricientaNumber of posts : 8
Registration date : 2008-10-11

Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:07 am

Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Empty
PostSubject: Re: Po afrohet ditlindja e Camiles !!!   Po afrohet ditlindja e Camiles !!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Po afrohet ditlindja e Camiles !!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba Kosovo :: Lajmet-
Jump to: