Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit

Go down 
AuthorMessage
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 12:24 pm

per mua eshte enderr ta takoj camilen sepse eshte nje aktore qe me pelqen jashtzakonsiht shum
e dua shum me te vertet dhe nuk e di se kur ta takoj qfar do ti thosha
Back to top Go down
View user profile
Marisa

Marisa

Number of posts : 50
Location : Tirana
Registration date : 2008-08-20

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 8:55 am

eshte nje nga endrrat e mia ta takoj Camin!
nese nje dite e kam perballe, nuk e di c`do i thoja....po do ishte momenti me i lumtur i jetes sime!
Back to top Go down
View user profile
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 5:23 am

kush nuk do te kishte deshir ta takonte camin
te gjith do te donin ta takonin ate
Back to top Go down
View user profile
donnaNumber of posts : 2
Registration date : 2008-10-26

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 2:57 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po normal qe do tė kisha pasur qe endra te me behej realitet flower prej emocioneve nuk e di se qfar pyetjesh do ti bėja
Back to top Go down
View user profile
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 4:14 pm

ke te drejt donna Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Ori

Ori

Number of posts : 45
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 10:09 am

te takoj camin eshte nje nga gjerat qe dua me shume ne bote!

do i thoja qe e adhroj dhe qe eshte me e mira!
po e di qe do ishte nje moment i paharrueshem!
Back to top Go down
View user profile
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 1:27 pm

sigurisht do ishte momenti me fantastiku ne jet
Back to top Go down
View user profile
TinaHG08

TinaHG08

Number of posts : 14
Registration date : 2008-08-16

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 4:03 pm

haha.. sdi valla qa do e pysja..xD

kjo tgem duhet e zhvendoset more.. :S
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 10:52 am

Natyrishte se duhet zhvendosur ....

Tashme eshte zhvendosur te Camila Bordonaba !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 11:43 am

ok ne rregull e kisha bere gabim sorry
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 6:18 am

Ska problem Rrita !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 2:05 am

ok
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Empty
PostSubject: Re: a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit   a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit Icon_minitime

Back to top Go down
 
a do te deshironit ta takoni camilen ndonjeher dhe qfar pyatje do ti benit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba :: Camila Bordonaba-
Jump to: