Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !

Go down 
AuthorMessage
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Empty
PostSubject: Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !   Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 10:11 am

Siq e dini me 04 shtatore , Cami festoi ditelindjen e saj te 24 !
Kemi arritur te informohemi se ajo ditleindjen se saj e ka festuar duke punuar ne projektin e saj me te ri "Atraccion x 4" . Te pranishem ishin i gjithe staffi i ketij seriali "Atraccion x 4" madje edhe Luisana Lopliato !

Po ashtu ne ju kemi sjelluar nje foto , ku ne ate foto eshte Cami duke fikur qiriun e tortes se saj te ditelindjes !


Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! 1220688728430_f

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Empty
PostSubject: Re: Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !   Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 10:12 am

Kerkoj falje qe e kam vonuar kete informacion !

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Empty
PostSubject: Re: Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !   Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 1:43 pm

nuk ka problem per vonesen thnx per sjelljen e infos
eshte vertet shum fotto e bukur edhe camit i uroj shum shum fat sukses dhe lumturi ne jet
si dhe i uroj edhe camit edhe lu-s suksese te jashtzakonshme ne kete serial
Back to top Go down
View user profile
sirenaNumber of posts : 9
Registration date : 2008-10-07

Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Empty
PostSubject: nuk ka problem   Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 6:32 am

nuk ka problem mos ta nin
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Empty
PostSubject: Re: Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !   Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 2:04 pm

Flm

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
drenusha-kuqi-floricientaNumber of posts : 8
Registration date : 2008-10-11

Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Empty
PostSubject: Re: Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !   Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:05 am

nuk ka problem ti vetem vazhdo te postosh dhe te informosh se nuk ka gajle per vonesen.
thnx per INFO.
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Empty
PostSubject: Re: Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !   Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:27 am

Sps , po po normal qe do te vazhdoj te ju informaoj per me te rejat !
Heheheh !

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Empty
PostSubject: Re: Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !   Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 4:30 am

that's right.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Empty
PostSubject: Re: Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !   Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar ! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cami festoi ditelindjen e saje duke punuar !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba Kosovo :: Lajmet-
Jump to: