Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 8.10 dita e ERREWAY !!!

Go down 
AuthorMessage
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

8.10 dita e ERREWAY !!! Empty
PostSubject: 8.10 dita e ERREWAY !!!   8.10 dita e ERREWAY !!! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 2:45 am

Sot eshte 8 tetori , dita e ERREWAY , dita e te gjithve fansave te ERREWAY !
Ne shume vende te botes fansat e ERREWAY kane organizuar manifesitme te ndryshme . Disa nga keto manifestime jane mbajtur ne ditet e kaluera , si te dielen me 04 tetore .
Kete vite titulli i fushatave qe eshte perdorur ishte "VUELVAN POR SU CUENTA" .
Kryesisht organizimet qe jane bere ishin , mbledhja e fansave ne qendra te qyteteve duke ndegjuar muzike te ERREWAY dhe duke protestuar ne nje menyre , dhe duke bere lutje per rikthimin e ERREWAY !!!
Venedet te cilat kane bere keto oreganizime jane : Argentina, Chile, Uruguay, Peru, Paraguay, Ecuador, Brasil, Guatemala, México, España, Grecia, Rumania etj.
Ndersa fansat e ketij grupi ne Kosove dhe Shqiperi deshtuan ne organizimin e ndonje evelimenti te tille per kete dite !
Mirpo lus te gjithe fansat e ERREWAY ne Kosove dhe Shqiperi qe ne vitet e ardheshem te jene me aktiv dhe te na japin perkrehje ne organizimin e ndonje evelimeti te tille !

Ndersa ERREWAY (Camiles , Felipes , Benjaminit dhe Luisanes) u urojme kete dite duke ju deshiruar rikthim ne skene dhe suksese ne jeten e tyre dhe ne karrieren e tyre !
Ju uroje kete dite duke ju thene se gjithmone do te jemi adhuruesit e tyre sepse ata jane me te miret - Siempre fan de ustedes !!!


Po adhtu edhe ju adhurues te ERREWAY ju deshirojme me te mirat ne jete , fat dhe suksese !

URIME !!!


by:ERREWAY Kosovo (www.erreway-ks.com)

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

8.10 dita e ERREWAY !!! Empty
PostSubject: Re: 8.10 dita e ERREWAY !!!   8.10 dita e ERREWAY !!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 1:41 pm

edhe un i uroj te gjithve fansave te erreway ket dit te mrekullueshme
gjithashtu edhe grupit erreway i uroj fat lumturi dhe sukses ne jet
Back to top Go down
View user profile
drenusha-kuqi-floricientaNumber of posts : 8
Registration date : 2008-10-11

8.10 dita e ERREWAY !!! Empty
PostSubject: Re: 8.10 dita e ERREWAY !!!   8.10 dita e ERREWAY !!! Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:02 am

URIME ! dhe nga une .. Smile
Back to top Go down
View user profile
sirenaNumber of posts : 9
Registration date : 2008-10-07

8.10 dita e ERREWAY !!! Empty
PostSubject: Re: 8.10 dita e ERREWAY !!!   8.10 dita e ERREWAY !!! Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 1:13 pm

shum informscion i mir
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

8.10 dita e ERREWAY !!! Empty
PostSubject: Re: 8.10 dita e ERREWAY !!!   8.10 dita e ERREWAY !!! Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 1:26 pm

Po aaa .
Hehehe

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Sponsored content
8.10 dita e ERREWAY !!! Empty
PostSubject: Re: 8.10 dita e ERREWAY !!!   8.10 dita e ERREWAY !!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
8.10 dita e ERREWAY !!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba Kosovo :: Lajmet-
Jump to: