Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Atracion x 4

Go down 
AuthorMessage
Ori

Ori

Number of posts : 45
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 10:12 am

do ju pelqente ta shihnit?
Back to top Go down
View user profile
Ori

Ori

Number of posts : 45
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 10:13 am

mua po!
kam ne plan ta shkarkoj sapo te fillojne te vendosin episodet!
Back to top Go down
View user profile
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 1:21 pm

sigurisht qe do tge me pelqente gjithqka qe bejne erreway me pelqen sepse gjithqka bejn mir


I mad for erreway
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 2:03 pm

Hehehe une e shof cdo nate eshte teper komedi e mire !!!
Do mundohem te ju sjell edhe juve qe te e shifni shume shpejt ... nuk mund te ju siguroj per kete !!!

Mirpo ju theme se eshte teper i mire !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Ori

Ori

Number of posts : 45
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 8:01 am

ku e ke pare?
me sa di, ne youtube, nuk jepen episodet e plota!

un kam pare trailerin zyrtar...qe eshte yll....
dhe ca skena te papara!

pastaj do i ve!
po mund t`i kerkoni dhe ne youtube!
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 9:00 am

Jo more . E kame pare Online !!!
Qdo mbremje e shof nga nje epizod Online sic jipet ne Canal 13 , e shof ne te njejtin termin , ne te njejtin TV .
Shume shpejt do te ju mundesoj edhe juve te e shifini qdo mbremje !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 11:08 am

thnx vali
Back to top Go down
View user profile
Ori

Ori

Number of posts : 45
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 2:45 pm

aha...canal 13!

e di ate faqe! rrofsh!
Back to top Go down
View user profile
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:05 am

ku mund ta gjej at faqe a mund te me tregon dikush
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 1:14 pm

www.canaltrece.com.ar eshte web siti i Canal 13 !!!
Mirpo te e shifni Ax4 do e vendos shume shpejt ketu ne forum te Camit dhe ne web te Luisanes !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 5:00 am

thnx vali
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 8:04 am

sps

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Sponsored content
Atracion x 4 Empty
PostSubject: Re: Atracion x 4   Atracion x 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Atracion x 4
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba :: Atraccion x4-
Jump to: