Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Prezentohuni ketu ...

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Prezentohuni ketu ...   Fri Aug 15, 2008 7:29 am

Pasi qe te jeni regjistruar ne forumin tone ju lutemi prezentohuni me poshte ...

Ju presim .

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
ermali

avatar

Number of posts : 9
Registration date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sun Aug 17, 2008 3:40 am

une jom ermal ismajli [erMal.I] dhe me pelqen shume grupi erreway me pelqen shume camila bordonaba dhe me pelqen seriali floricienta
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sun Aug 17, 2008 5:30 am

Ermal mire se erdhe . Shpresojme se ju ka pelqyer forumi .
Mire se erdhe .

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Marisa

avatar

Number of posts : 50
Location : Tirana
Registration date : 2008-08-20

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Thu Aug 21, 2008 1:58 pm

ckemi!
jam Marisa, fanse e cmendur e Camit!
E dua mbi te gjitha gjerat, eshte e papame!

u regjistrova per faktin e thjeshte qe me pelqen shume ajo! them se do ia kaloj mire!
ju pershendes!
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sat Aug 23, 2008 12:12 pm

Mire se erdhe Marisa .
Faleminderit qe u regjistruat .
Besoj se do te ia kaloni mire .
Mire se erdhe .

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Marizza

avatar

Number of posts : 8
Registration date : 2008-09-01

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Mon Sep 01, 2008 10:08 am

pershendetje jam marizza fanse e camilaaasss
shpresojm tja kalojm mir
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Mon Sep 01, 2008 11:08 am

Pershendetje Marizza . Mire se erdhet ne forumin tone .
Faleminderit qe u regjistruat .
Mesiguri qe do te ia kalojme mire !!!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Marisa

avatar

Number of posts : 50
Location : Tirana
Registration date : 2008-08-20

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Mon Sep 01, 2008 2:18 pm

patjeter! as qe e ve ne dyshim!
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Mon Sep 01, 2008 2:29 pm

flm Marisa

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
erMal.INumber of posts : 9
Registration date : 2008-08-20

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Tue Sep 02, 2008 4:40 am

mire se ju gjeta haahh te gjitheve
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Number of posts : 150
Age : 28
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Fri Sep 05, 2008 4:26 am

hi! un jam rrita fans e camit shpresoj tia kalojm mir ktu ne kete forum
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Fri Sep 05, 2008 5:19 am

Mire se erdhe Rrita !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
eliNumber of posts : 1
Registration date : 2008-09-06

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sat Sep 06, 2008 7:42 am

ckemii!ne njihemi,jam eli!fanse e cmendur e camit!
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sat Sep 06, 2008 7:48 am

Eli mire se erdhe ne forumin tone .
shpresoj se te ka pelqyer .
Mire se erdhe !

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
drenusha-kuqi-floricientaNumber of posts : 8
Registration date : 2008-10-11

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sat Oct 11, 2008 11:13 am

TUNG jam Drenusha fanse e madhe e Floricientes edhe e Rrebelde Way.
Me pelqen shume Marizza por pa dyshim me pelqen shume edhe Flori.
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sat Oct 11, 2008 11:20 am

Mire se erdhe Drenusha !
Shpresoj se te ka pelqyer forumi !

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
sirenaNumber of posts : 9
Registration date : 2008-10-07

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Fri Oct 24, 2008 12:16 pm

tung un jam dafina jam fans i rebelde way shpresoj qe do te kalojm mir heheheh
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Number of posts : 150
Age : 28
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Tue Oct 28, 2008 4:57 am

mirse erdhe dafina Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Tue Oct 28, 2008 1:57 pm

Mire se erdhe Sirena !!!
Shpresoj se edhe ty te ka pelqyer forumi !

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Ori

avatar

Number of posts : 45
Age : 23
Registration date : 2008-11-02

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sun Nov 02, 2008 8:28 am

un jam Ori, fanse e cmendur e Camit!
ky forum m`u duk interesant, prandaj vendosa te regjistrohem!

kam nje propozim!
ndoshta jam e re per te bere ndryshime, po jam anetare e shume forumeve dhe e di si behet!
pse nuk shtohet kategoria "fanfiction"?
nese behet, premtoj qe do jem e para qe do shtoj historite e mia!
per krijuesit dhe moderatoret....mendojeni dhe ju lutem, me jepni nje pergjigje!
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sun Nov 02, 2008 8:38 am

Mire se erdhe Ori !
Po edhe ne kemi menduar ta e shtojme , dhe se shpejti do te jete edhe "FAN Fiction" ne forumin tone !

Shpresojme se te ka pelqyer pjesa tjeter e forumit !

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Ori

avatar

Number of posts : 45
Age : 23
Registration date : 2008-11-02

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sun Nov 02, 2008 11:34 am

po patjeter qe me pelqen!
kur te shtohet kategoria, do filloj te publikoj!
faleminderit!
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sun Nov 02, 2008 11:39 am

OK . Do te njoftoj ty dhe te gjithve antarve per kete !

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Ori

avatar

Number of posts : 45
Age : 23
Registration date : 2008-11-02

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sun Nov 02, 2008 1:20 pm

ne regull! thnx!
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
avatar

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Sun Nov 02, 2008 1:22 pm

THNX nga ti !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   

Back to top Go down
 
Prezentohuni ketu ...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba Kosovo :: Prezantimet-
Jump to: