Camila Bordonaba Kosovo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliSearchRegisterLog in

 

 Perfundone "Atraccion x4" ...!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Perfundone "Atraccion x4" ...! Empty
PostSubject: Perfundone "Atraccion x4" ...!   Perfundone "Atraccion x4" ...! Icon_minitimeSun May 03, 2009 5:21 am

Kete te marte , (5 maj 2009) perfundon seriali per te rinje , prodhim i "Ideas del Sur" per "El Trece TV" , Atraccion x4 . Seriali i cili ka filluar te transmertohet qe nga fillimi i nentorit te vitit te kaluar (2008) deri me tani ne me shume se 100 epizode ka arritur te ju sjelle nje histori interesante dashurie , intrigash dhe shtjellime tjera shume interesante , por me interesante e kane bere edhe batutat qe me te vertete na kane bere per te qeshur . Ju e dini se gjate gjithe ketyre epizodeve ju kane shoqeruar protagonistet kryesore te ketij seriali si : El Puma Goity (Hamlet Lacalle), Carola Reyna (Leticia), Luisana Lopilato (Nina), Camila Bordonaba (Malena), Jenny Williams (Paula), Rodrigo Guirao Díaz (Francisco), Darío Lopilato (Pablo) dhe Elías Viñoles (Keto) . Epizodi i fundit do te jepet kete te marte , duke filluar nga ora 19:30 sipas kohes lokale ne Argjentine (ndersa sipas kohes lokale ne Europe ne ora 23:30) , natyrishte ne "El Trece TV".
Ne kemi arritur te ju sjellim disa foto te Ninas (Luisana Lopilato) dhe Franciscos (Rodrigo Guirao Díaz) gjete cermonise se marteses se tyre ne epizodin e fundit te ketij seriali . Pra ata me ne fund do te kurorzojne dashurine e tyre me martese . Shpresojme te ju pelqejne !!!

Perfundone "Atraccion x4" ...! Ax4uc1

Perfundone "Atraccion x4" ...! Ax4uc2

Perfundone "Atraccion x4" ...! Ax4uc3

http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album?albumid=5426269
Arrow www.luly-kosovo.com

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
https://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 31
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Perfundone "Atraccion x4" ...! Empty
PostSubject: Re: Perfundone "Atraccion x4" ...!   Perfundone "Atraccion x4" ...! Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:25 am

thnx per infon
Back to top Go down
 
Perfundone "Atraccion x4" ...!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba :: Atraccion x4-
Jump to: