Camila Bordonaba Kosovo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliSearchRegisterLog in

 

 Prezentohuni ketu ...

Go down 
+9
sirena
drenusha-kuqi-floricienta
eli
rrita
erMal.I
Marizza
Marisa
ermali
Vali
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 1:32 pm

Dhe ja tashme e shtova edhe Fan Fiction !

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
https://cami-kosovo.forumotion.com
Ori

Ori

Number of posts : 45
Age : 26
Registration date : 2008-11-02

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 1:45 pm

fantastike!

tashi...ju paralajmeroj....ajo qe une kam te shkruar, eshte fanfiction me personazhe anetaret e Erreway....eshte spanjisht....po nuk e kuptuat me vjen shume keq, po s`kam kohe ta perkthej!
dhe ne fund....shpresoj t`ju pelqeje!
Back to top Go down
Ori

Ori

Number of posts : 45
Age : 26
Registration date : 2008-11-02

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 1:55 pm

meqe prezantimi im nuk jep shume detaje....po shtoj ca gjera!

Jam Ori....13 vjece....jetoj ne Tirane dhe jam ne klase te 8!
e adhuroj Rebelde way, vecanerisht Camin dhe Benjan!
pervec kesaj, jam fanse e cmendur e Harry Potter, me pelqen Avirl Lavigne, Evanesence...
muzika ime a preferuar eshte rock....po mos mendoni qe jam metalare!
me pelqen bluja, e zeza, e bardha....
adhuroj te shkruaj fanfiction....nuk bej dot pa te....do ta shikoni vete!

them se tani dini dicka me shume....kur te kaloje koha, do njihemi me mire!
salu2
Back to top Go down
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 3:11 pm

Gjthsesi edhe nje her te them FLM qe u regjistrove !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
https://cami-kosovo.forumotion.com
cami-erreway-kosovo

cami-erreway-kosovo

Number of posts : 43
Registration date : 2008-10-09

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 4:38 am

Pershendejte te gjithve
!!!nga un donjeta
Back to top Go down
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 31
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 11:43 am

mirse erdhe ne forum donjeta
Back to top Go down
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 1:54 pm

Mire se erdhe ne forum Donjeta !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
https://cami-kosovo.forumotion.com
TinaHG08

TinaHG08

Number of posts : 14
Registration date : 2008-08-16

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 3:58 pm

miresevini tgjithe
Back to top Go down
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 10:48 am

TinaHG08 wrote:
miresevini tgjithe

Gjithashtu mire se erdhe edhe ti TINA !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
https://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 31
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 3:52 am

mirse erdhe tina Very Happy
Back to top Go down
libona

libona

Number of posts : 4
Age : 28
Location : Peje
Registration date : 2009-04-24

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Mesazhi prezantues!   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 4:51 pm

Une jam Libona.Jam fanse e camiles,erreway dhe floricientes...I premtova Valit se do regjistrohem dhe ja ku jam!komplimente per foron!urime!!shpresoj te kalojm same okey!!!
Back to top Go down
http://m-smv-m.4rumer.com
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 2:20 am

libona wrote:
Une jam Libona.Jam fanse e camiles,erreway dhe floricientes...I premtova Valit se do regjistrohem dhe ja ku jam!komplimente per foron!urime!!shpresoj te kalojm same okey!!!

Mire se erdhe Libona ne forumin tone ! Flm shume qe je regjistruar ne forumin tone !
Me siguri se do te ja kalojme mire ! Edhe pse koheve te fundit nuk jam marrur edhe aq me kete forum , mirpo ne keto dite do te filloj te e riperpunoj kete forum dhe do te ju sjelle risi te reja !

Mire se erdhe !

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
https://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 31
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 5:34 am

mirse erdhe libona Very Happy
Back to top Go down
libona

libona

Number of posts : 4
Age : 28
Location : Peje
Registration date : 2009-04-24

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeFri May 01, 2009 2:12 pm

fflm mir se ju gjej...
Back to top Go down
http://m-smv-m.4rumer.com
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitimeSun May 03, 2009 5:17 am

te lutem libona reklamat tek zona e reklamave jo ketu
flm permirekuptime

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
https://cami-kosovo.forumotion.com
Sponsored content
Prezentohuni ketu ... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Prezentohuni ketu ...   Prezentohuni ketu ... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Prezentohuni ketu ...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba Kosovo :: Prezantimet-
Jump to: