Camila Bordonaba Kosovo

Camila Bordonaba Kosovo
 
HomePortaliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!

Go down 
AuthorMessage
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! Empty
PostSubject: Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!   Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 11:14 am

Sot aktori dhe kengetari Felipe Colombo feston ditelindjen e tije te 26-te . Per ditelindjen e tij ate e kane vizitur shume te afer dhe miqe te tij . Po ashtu Felipe ka marrur edhe mesazhe urimi nga shume adhurues te tij nga shume vende te Amerikes Latine dhe Europes . Madje mundesuar nga kordinatoret e EWI edhe ne stafi i EWI Kosovo dhe CBI Kosovo i kemi derguar nje mesazhe urimi Felipes ne emer te te gjithve fansave te tije ne Kosove . Madje ne mesazhe ne i kemi rikujtuar Felipes se ai ne Kosove ka shume fansa te tije edhe te grupit ERREWAY .
Urime Ditelindjen e 26-te , Felipe Colomobo . Te urojme edhe 100 !!!

Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! 1231496960007_f

Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! 1231497543490_f

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
rrita

rrita

Number of posts : 150
Age : 29
Location : prizren
Registration date : 2008-08-17

Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! Empty
PostSubject: Re: Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!   Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 11:44 am

urime ditlindja fei te uroj shum fat dhe lumturi ne jet
Back to top Go down
View user profile
Vali
Admin
Vali

Number of posts : 193
Registration date : 2008-08-12

Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! Empty
PostSubject: Re: Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!   Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 6:25 am

Gjithashtu edhe une i uroj te gjitha te mirat Felipes !!!

_________________
Camila Bordonaba Kosovo
WebSite : www.cami-kosovo.net.ms
Forum : www.cami-kosovo.forumotion.com
Fotolog : Coming Soon


ERREWAY & Rebeldeway Kosovo
www.erreway-kosovo.net.ms
www.rebeldeway-ks.1talk.net
www.fotolog.com/rebeldewayks

Luisana Lopilato Kosovo
www.luly-kosovo.net.ms
www.fotolog.com/luisanakosovo
Back to top Go down
View user profile http://cami-kosovo.forumotion.com
Sponsored content
Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! Empty
PostSubject: Re: Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!   Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» July 2009 Mellow Selection: I Can't Stand The Rain

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Camila Bordonaba Kosovo :: Camila Bordonaba :: ERREWAY-
Jump to: